KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 14533001
nr 1453 3001
Grafiskt blad
Catrin Johansson, "Ser inte, hör inte". Signerad, numrerad EA 1/10, Giclee fine art. Bildmått: 28x55 cm, yttermått inklusive ram: 41x61 cm, oramat löst blad
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 7 mars 2022
kl 18:51:24
100 kr
150 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr